3d mimari modelleme ve mimari tasarım 3D Mimari Modelleme ve Mimari Tasarım Animam 3d mimari modelleme ve mimari tasar  m

3D Mimari Modelleme ve Mimari Tasarım

3d  mimari modelleme ve mimari tasarım özellikle konut-yapı sektöründe kullanılmaktadır. Bir yapının veya konutun bir mimar tarafından hayal edilerek ortaya konulan özgün bir tasarımın 3D teknik çizim ininde yapıldığı bir projenin 3D modellemesi yapılarak gözle görülür hale gelmesidir. Mimarların teknik çizimlerini yaptığı projelerin3D mimari modelleme ve mimari tasarım   yapılarak ışıklandırma,peyzaj ve görsel düzenlemelerle 3D render haline gelmesiyle proje gözle görülür hale gelmektedir. 3D mimari modellemesi ve mimari tasarımı yapılan projenin satışı ve reklamı daha cazip olmaktadır. Firmalar 3d  mimari modelleme ve mimari tasarım projelerini müşterilerine henüz üretmeden yani para harcamadan satmaktadırlar. 3D mimari modelleme ve mimari tasarım projelerin üretim yapılmadan satışının ve reklamının yapılmasında en önemli etkendir.Animammüşterilerine 3D mimari modelleme ve mimari tasarım alanındaki 10 yıllık deneyimiyle en iyi sonuçlar vererek müşterilerini memnun etmeyi misyon edinmiştir.  

3D mimari modelleme günümüzde küçük veya büyük tüm mimari işletmelerin ve firmaların artık yaptırmak zorunda oldukları bir işlemdir. Müşterilerine kendilerini ve ortaya çıkaracakları eserlerini 3D mimari modelleme ve mimari tasarım yöntemi ile en iyi şekilde ifade edebilmektedirler. Mimari modellemesi ve mimari tasarımı olmayan bir yapının reklamı, lansmanı, satışı, pazarlaması artık mümkün değildir. Müşteriler her zaman gözleri ile gördüklerini ve beğendiklerini tercih eder durumdadırlar. Günümüzde hangi yapı olursa olsun insanlar görmeden ve özgün bir mimari tasarımı olmayan projelerden uzak durmaktadır.Animamsiz değerleri müşterilerine3D mimari modelleme ve mimari tasarım     yöntemini en iyi şekilde sunabilmek ve projelerinizi en kaliteli şekilde yaparak sizi her zaman bir adım öne taşımayı hedeflemektedir.

Mimari Modellemede ve Mimari Tasarımda Fiyat Nasıl Belirlenir.?

 Mimari bir projenin önce autocad (Teknik çizim) dosyası incelenerek yapılacak olan modelleme ve tasarımın iş gücü ve süresi hesaplanır. Bu iş gücü ve süreye bağlı olarak bütçe ve zaman çıkarılır. Günümüzde mimari modelleme ve mimari tasarım için farklı fiyat aralıkları vardır. Şunu bilmek gerekir mimari modelleme ile mimari tasarımı ayırt etmek gerekir. Çünkü tasarım özgün bir çalışmadır. Mimari tasarımlarda fiyatlar    müşterinin isteği doğrultusunda şekillenir. Bir konut projesine ve bir otel veya rezidans projesinin tasarımı aynı değildir. Bu gerçekte de böyledir. Harcanılan emek ve süreler farklıdır. Bu sebepten dolayı 3d mimari modelleme ve mimari tasarım farklı dallardır ve bütçelendirilmesinde farklıdır. Animam siz değerli müşterilerine kaliten ödün vermeden en iyi tasarım ve modelleme ile en iyi fiyat aralıklarında size hizmet edebilmek için kurulmuş bir firmadır.